הסיפור של לבונה-לאב

לבונה הינו מפעל קוסמטיקה משפחתי הממוקם במושבה של פרדס חנה באווירה ירוקה ונינוחה. המפעל נוסד בשנות השישים ומאז ועד היום עוסק בייצור מוצרים מקצועיים על ידי אנשי מקצוע ותוך הקפדה על איכות ותנאי ייצור. לבונה מתמחה בייצור מוצרי קוסמטיקה מקצועיים בתחומים של דרמוקוסמטיקה, מוצרי שיער מקצועיים, מוצרי ספא ומוצרים טבעיים.

לבונה-לאב הינה יצרנית קוסמטיקה פרטית המייצרת בישראל (תוצרת כחול – לבן) נוסדה בשנת—— המתמחה בייצור ושיווק של מוצרי קוסמטיקה מתקדמים עבור מותגים פרטיים. הוקמה על ידי אופיר באום במטרה לפתח מומחיות חשובה בטיפוח הקוסמטיקה והיופי, ומרחיבה כעת את מגוון מוצרי טיפוח השיער, הפנים והגוף. כיום, הפכה לשותפת שיווק ישראלית האידיאלית עבור חברות שמאמצות גישת יופי של מותגי  הקוסמטיקה על ידי יצירת ייחודית.

אנו משווקים למותגי יופי עם קווי טיפוח העור והשיער שלהם.

המייסד של לאבונה-לאב

 אופיר באום 
כימאי,מייסד ומנכ״ל לבונה עם נסיון רב בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה.  

החזון שלנו

לשאוף ליצרנית הקוסמטיקה הפרטית המבוקשת והנחשקת ביותר בתעשיית היופי בישראל בזכות היכולת שלנו לחבר לקוחות עם החלומות שלהם. אנו מציעים קונספטים מתקדמים של מוצרים, נוסחאות, ושירות מלא כדי לגרום למותג לנסוק. כיצרנית קוסמטיקה במותג פרטי, אנו תמיד עובדים קשה כדי להגיע לסטנדרטים הגבוהים ביותר ולגלות פתרונות חדשים להציע ללקוחותינו. עם מוצרינו, אנחנו ממשיכים את קווי הקוסמטיקה שלך למותגי יופי מבוקשים ומצליחים.

המשימה שלנו

אנו מייצרים קונספטים וקווי מוצרים לטיפוח השיער והעור המוקדשים למותגים בעלי רמה גבוהה של התאמה אישית, המאפשרים לכל חברת לקוח להיות ייחודית וייחודית בשוק עם צמיחה מתמדת.

כיצרנית קוסמטיקה במותג פרטי, אנחנו ממשיכים ליצור פתרונות מוצרי טיפוח חדשים וייחודיים ואורח חיים טוב יותר.אצלנו הפתרונות הקוסמטיים מאוזנים, עדינים ואופנתיים.

הצטרפי אלינו באינסטגרם

levonalab@

התחברות